Early booking - Релакс во Банско (01.03 - 15.04.2020)! До 35% попуст на едно ноќевање со појадок за 2 или 4 лица во сместување по избор + користење на SPA центар во Cornelia Aparthotel

Цена од

2044 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3100 ден.

Попуст

34%

Заштеда

1056 ден.

Купени: 7

Добивате

Понудата вклучува едно ноќевања со појадок за 2 или 4 лица во сместување по избор

Опции на понудата:

BB ноќевања за 2 лица во студио 3,100 ден. (50 еур)
2,044 ден. (33 еур)
BB ноќевања за 2 лица во еднособен апартман 3,968 ден. (64 еур)
2,589 ден. (42 еур)
BB ноќевања за 4 лица во двособен апартман 6,634 ден. (107 еур)
4,360 ден. (70 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Бесплатно користење на: внатрешен базен со минерална вода (темп. 30 степени), сауна, парна бања, џакузи
 • Транспорт од/до Гондолата
 • Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.03.2020 до 15.04.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот неопходно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телeфон или e-mail
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата
 • Доплати:
 • За прво дете до 5.99 години сместувањето е бесплатно на дополнителен кревет во студио
 • За дете од 6 до 11.99 год. се доплаќа 7 еур за едно ВВ ноќевање на дополнителен кревет во апартман
 • За дете над 12 години или за трето возрасно лице сместено на дополнителен кревет во еднособен апартман се доплаќа 15 евра за ВВ ноќевање
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Хотелот Cornelia се наоѓа во Банско, во самото подножје на Пирин планина и импресивен поглед кон Ian Woosnam Голф (голфски терени) и планините кои го опкружуваат. Комплексот е сместен на само 10 минути од центарот на градот Банско. Модерниот ентериер и пријатната атмосфера, но и чистиот планински воздух се гаранција за релаксација и добар одмор. Хотелот може да се пофали и со врвна услуга која е на располагање 24 часа.

Овој хотел располага со повеќе типови на соби, студиа и апартмани сите модерно уредени и комплетно опремени со телевизор, бања со туш или када како и балкон. Во зависност од типот на сместување студиата располагаат и со дневна соба кујна, а пак апартманите со кујна и дневна соба.

Во ресторанот и лоби барот можете да вкусите врвни рецепти и да се релаксирате со пијалок или аперитив. За дополнително уживање можете да го посетите СПА центарот на хотелот, со внатрешен базен со топла вода, финска сауна, парна бања итн.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.