Релаксација во Банско (20.10-01.12.2019)! 30% попуст на ноќевање во студио или апартман за термин по избор + користење на сауна и парна бања во Cornelia Aparthotel

Цена од

1612 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2294 ден.

Попуст

30%

Заштеда

682 ден.

Добивате

Опции на понудата:

Ноќевање во студио/апартман за две лица 2,294 ден. (37 еур)
1,612 ден. (26 еур)
Ноќевање во апартман со една спална за две лица 3,100 ден. (50 еур)
2,170 ден. (35 еур)
Ноќевање во апартман со две спални за четири лица 4,960 ден. (80 еур)
3,472 ден. (56 еур)

Понудата е за две или четири лица за едно ноќевање во студио или апартман, која вклучува:

 • Бесплатно користење на сауна и парна бања
 • Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

*Базенот нема да бидат во функција, бидејќи се на годишно реновирање

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.10.2019 до 01.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата не важи за термините 05.09, 06.09 и 07.09.2019
 • Пред купувањето на купонот неопходно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телeфон или e-mail
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата
 • Капацитет во студио - 2 возрасни; Капацитет во апартман со 1 спална 2 возрасни + 2 деца до 11,99 години, или 3 возрасни
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Доплати:
 • За прво дете до 5.99 години сместувањето е бесплатно на дополнителен кревет 
 • За дете од 6 до 11.99 год. на дополнително легло се доплаќа 5€ за едно ноќевање
 • За дете над 12 години или за трето возрасно лице сместено на дополнителен кревет се доплаќа 8€ за едно ноќевање
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Хотелот Cornelia се наоѓа во Банско, во самото подножје на Пирин планина и импресивен поглед кон Ian Woosnam Голф (голфски терени) и планините кои го опкружуваат. Комплексот е сместен на само 10 минути од центарот на градот Банско. Модерниот ентериер и пријатната атмосфера, но и чистиот планински воздух се гаранција за релаксација и добар одмор. Хотелот може да се пофали и со врвна услуга која е на располагање 24 часа.

Овој хотел располага со повеќе типови на соби, студиа и апартмани сите модерно уредени и комплетно опремени со телевизор, бања со туш или када како и балкон. Во зависност од типот на сместување студиата располагаат и со дневна соба кујна, а пак апартманите со кујна и дневна соба.

Во ресторанот и лоби барот можете да вкусите врвни рецепти и да се релаксирате со пијалок или аперитив. За дополнително уживање можете да го посетите СПА центарот на хотелот, со внатрешен базен со топла вода, финска сауна, парна бања итн.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.