Есенски одмор во Банско (11.10 - 30.11.2018)! 30% попуст на ноќевање со појадок и вечера во сместување по избор + користење на SPA центар во Cornelia Aparthotel

РАСПРОДАДЕНО

Есенски одмор во Банско (11.10 - 30.11.2018)! 30% попуст на ноќевање со појадок и вечера во сместување по избор + користење на SPA центар во Cornelia Aparthotel

Цена

1,612 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,303 ден..

Попуст

30%

Заштеда

691 ден..

Купени : 14

 • Bansko-Razlog Bansko, Bulgaria (България), 2760

 • +359 899 985511, +359 897 977007 (Viber)

 • reservation@corneliahotel.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува едно ноќевање со појадок и вечера во сместување по избор:

 • HB ноќевање во студио, цена: 1612 ден.(26 еур)
 • HB ноќевање во еднособен апартман, цена: 1860 ден.(30 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Бесплатно користење на: внатрешен базен со минерална вода (темп. 30 степени), финска сауна, арома парна бања, руски туш
 • Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ
 • Бесплатно користење на фудбалско игралиште, одбојкарско игралиште, пинг понг, надворешно детско катче

* Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања


Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.10.2018 до 30.11.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот неопходно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телeфон или e-mail
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Доплати:
 • За прво дете до 5.99 години сместувањето е бесплатно на дополнителен кревет во студио
 • За дете од 6 до 11.99 год. се доплаќа 5 еур за едно ноќевање
 • За дете над 12 години или за трето возрасно лице сместено на дополнителен кревет во еднособен апартман се доплаќа 15 евра за HB ноќевање
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Хотелот Cornelia се наоѓа во Банско, во самото подножје на Пирин планина и импресивен поглед кон Ian Woosnam Голф (голфски терени) и планините кои го опкружуваат. Комплексот е сместен на само 10 минути од центарот на градот Банско. Модерниот ентериер и пријатната атмосфера, но и чистиот планински воздух се гаранција за релаксација и добар одмор. Хотелот може да се пофали и со врвна услуга која е на располагање 24 часа.

Овој хотел располага со повеќе типови на соби, студиа и апартмани сите модерно уредени и комплетно опремени со телевизор, бања со туш или када како и балкон. Во зависност од типот на сместување студиата располагаат и со дневна соба кујна, а пак апартманите со кујна и дневна соба.

Во ресторанот и лоби барот можете да вкусите врвни рецепти и да се релаксирате со пијалок или аперитив. За дополнително уживање можете да го посетите СПА центарот на хотелот, со внатрешен базен со топла вода, финска сауна, парна бања итн.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ