Велигденски патувања! Одмор во Банско (25.04 - 30.04.2019)! 30% попуст на ноќевање со појадок и вечера во сместување по избор + користење на SPA центар во Cornelia Aparthotel

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

2834 ден.

Попуст

30%

Заштеда

850 ден.

Добивате

Понудата е по лице за едно ноќевање со појадок и вечера во сместување по избор

Опции на понудата:

HB ноќевање во студио 2,834 ден. (46 еур.)
1,984 ден. (32 еур.)
HB ноќевање во еднособен апартман 3,100 ден. (50 еур.)
2,170 ден. (35 еур.)

Во понудата е вклучено:

 • Велигденски ручек на 28.04.2019
 • Бесплатно користење на: внатрешен базен со минерална вода (темп. 30 степени), финска сауна, арома парна бања
 • Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

*Потребно е да престојувате минимум 3 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.04.2019 до 30.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот неопходно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телeфон или e-mail
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата
 • Капацитет во студио - 2 возрасни; Капацитет во апартман со 1 спална 2 возрасни + 2 деца до 11,99 години, или 3 возрасни
 • Потребно е да престојувате минимум 3 ноќевања
 • Доплати:
 • За прво дете до 5.99 години сместувањето е бесплатно на дополнителен кревет во студио
 • За дете од 6 до 11.99 год. се доплаќа 12 еур за едно ноќевање
 • За дете над 12 години или за трето возрасно лице сместено на дополнителен кревет во еднособен апартман се доплаќа 20 евра за HB ноќевање
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Хотелот Cornelia се наоѓа во Банско, во самото подножје на Пирин планина и импресивен поглед кон Ian Woosnam Голф (голфски терени) и планините кои го опкружуваат. Комплексот е сместен на само 10 минути од центарот на градот Банско. Модерниот ентериер и пријатната атмосфера, но и чистиот планински воздух се гаранција за релаксација и добар одмор. Хотелот може да се пофали и со врвна услуга која е на располагање 24 часа.

Овој хотел располага со повеќе типови на соби, студиа и апартмани сите модерно уредени и комплетно опремени со телевизор, бања со туш или када како и балкон. Во зависност од типот на сместување студиата располагаат и со дневна соба кујна, а пак апартманите со кујна и дневна соба.

Во ресторанот и лоби барот можете да вкусите врвни рецепти и да се релаксирате со пијалок или аперитив. За дополнително уживање можете да го посетите СПА центарот на хотелот, со внатрешен базен со топла вода, финска сауна, парна бања итн.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.