11 ја следат оваа компанија


CORTINAT крема

670 ден.

Шифра:

00593
 • Димитрие Чуповски, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  078 288 504

  bioorganica@jass.com.mk

Опис

Природно решение за сува, испукана и воспалена кожа (екземи – осипи – еритеми)

Против иритации, антиоксидативно и регенеративно дејство. Интезивно го намалува црвенилото, чешањето, сувоста и испуканоста кај осетливата и надразнета кожа. Ја негува и ја враќа неопходната хидратација и еластичност на кожата.

Идеална е при проблеми и оштетувања на кожата настанати од надворешни влијанија како што се ветерот, сонцето и загадувањето, или при иритации настанати од хемикалии. Кремата е наменета за возрасни, деца и бебиња.

Количина: 75ml

Начин на употреба

 • Само за надворешна употреба. Нанесете на иритирани места на кожата на телото или лицето и нежно тријте до целосно апсорбирање (2-3 пати на ден или почесто по потреба, во континуитет (без пауза) сė до подобрување на состојбата на кожата).

Детали за испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.