img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


- 30%

COSRX Advance Snail Radiance Dual Essence

2490 ден.

1743 ден.

Опис

Toa e производ со двојна функција, 2 серуми во едно, серум со филтрат од слуз од полжав и серум со ниацинамид. Овој производ ќе ви помогне да ги подобрите тенот и еластичноста на вашата кожа благодарение на синергетскиот ефект на овие две исклучително ефикасни состојки.

ЗОШТО Е ПОСЕБНА ОВАА ЕСЕНЦИЈА?

• Производот содржи висока концентрација на филтрат од слуз од полжав за богата прихрана и хидратација на кожата. Застапени се 3 типа на слуз од полжав за поголема ефикасност. Слузта од копнен полжав ја хидрира кожата и ја подобрува нејзината текстура. Црниот муцин ги контролира порите и помага во регенерација на кожата. Златниот муцин од школка ги спречува штетните UV зраци и на кожата ѝ ја дава потребната влажност.

• Содржи поголем процент на ниацинамид уште познат како витамин B3, за подобрување на тенот, отстранување на пигментираните дамки и зајакнување на бариерата на кожата.

• Содржи глутатион кој го подобрува тенот и текстурата на кожата.

• Неговата формула продира преку површинскиот слој на кожата во нејзините подлабоки слоеви снабдувајќи ја со потребната влажност и давајќи ѝ свежина и полн изглед.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.