img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


COSRX Advanced Snail Mucin Gel Cleanser 150ml

1450 ден.

Опис

COSRX Advanced Snail Mucin Gel Cleanser има богата текстура со хидрирачки состојки, добро познатата слуз од пожав, која ја има во концентрација од 10.000ppm па затоа го прави единствен регенерирачки и хидрирачки производ кој комплетно ќе ја исчисти кожата и ќе го врати нејзиниот потполн сјај. Освен што хидрира и негува, овој чистач е познат и по своите анти ејџинг придобивки.

За кого е наменет?
Овој производ е погоден за сите типови на кожа, бидејќи не содржи парфеми, бои, парабени, сулфати. Па затоа е погоден за нормална, сува, мрсна и зрела кожа, како и кожа склона кон акни. Бидејќи станува збор за многу нежен не иритирачки, производ, посебно е погоден за кожа склона на иритација и црвенило.

Начин на употреба: Мала количина се нанесува на влажно лице и со нежни кружни движења се масира за да се направи убава пенлива текстура. Меурчињата ќе навлезат длабоко во порите и целосно и темелно ќе ги отстранат сите нечистотии.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.