2 ја следат оваа компанија


- 40%

COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream Mist 120ml

1690 ден.

1014 ден.

Шифра:

77

Опис

  • Овoj ултра хидратантен спреј за лице е брз лек за сува и иритирана кожа.
  • Како дел од линијата за нега на хидратантна бариера на кожата на COSRX, овој спреј за хидратација е преполн со заштитни церамиди.
  • Оваа состојка е позната по своите својства за одржување на хидратацијата, се смирува чувствителноста и се обновуваат ослабените бариери за влажност.

Предлог совет: испрскајте од овој спреј помеѓу секој чекор од вашата ноќна нега на кожата за максимален сјај. Дури и кога се користи преку шминка, нема да ги наруши другите производи или да ги запуши порите.

Пакување:120ml

Начин на употреба:

Лесно протресете го пред употреба.

  1. Ставете го на 20см од лицето и прскајте од сите страни.
  2. Нежно тaпкајте додека не се апсорбира целосно или оставете го да се исуши на воздух.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.