img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


- 60%

COSRX Calming Solution Body Cleanser 310ml

1490 ден.

596 ден.

Опис

Средство за чистење на телото со ниска pH вредност што ја смирува чувствителната кожа, ги спречува и смирува акните и ги контролира нивоата на себум додека ве остава освежени и чисти.

ЗОШТО Е ПОСЕБЕН:

Истовремено ексфолира, го балансира производството на себум, лади и ја штити вашата кожа. Секојдневно средство за чистење на телото е доста нежно и ја смирува чувствителната кожа, смирувајќи ја и  спречува појава од акни и иритација.

Длабоко чистење формула од ниска pH вредност помеѓу pH 4,5-5,5.

Овој гел за измивање е вистинско решение за смирување на телото бидејќи содржи CentellAC-RX комплекс, соединение од 3 клучни состојки Centella asiatica за смирување на иритираната и кожа склона кон појава на акни.

Содржи 5.000 ppm салицилна киселина и ментол кој ги уништува нечистотиите и себумот и оставајќи  чувство на освежување и ладење.

Како да се користи:

Нанесете на влажна кожа и масирајте додека не се направи мека пена.

Исплакнете темелно со вода.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.