img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


COSRX Centella Blemish Cream

1395 ден.

1395 ден.

Опис

Centella Blemish Cream e крем збогатен со азиска центела. Овој смирувачки крем помага да се смират чувствителните или иритираните делови од кожата.

Употреба: По чистењето и нанесувањето на тонер, нанесете на таргетирани делови од лицето по потреба.

Состав: вода од лист од Centella asiatica, бутилен гликол, глицерин, масло од семе од Helianthus annuus (сончоглед), цинк оксид, диметикон, бетаин, 1,2-хександиол, екстракт од Viola tricolor, масло од Elaeis guineensis (палма), екстракт од јатки од Elaeis guineensis (палма), цетеарил алкохол, цетеарил оливат, сорбитан оливат, екстракт од Centella asiatica, цинк PCA, хидроксиетил акрилат/ натриум акрилоилдиметил таурат кополимер, ксантан гума, масло од лист од Melaleuca Alternifolia (чајно дрво), екстракѕ од корен од Scutelaria baicalensis.

 

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.