2 ја следат оваа компанија


- 40%

COSRX Hyaluronic Acid Hydra Power Essence 100ml

1490 ден.

894 ден.

Шифра:

75

Опис

  • COSRX Hyaluronic Acid Hydra Power Essence e формулиран со sodium hyaluronate (хијалуронска киселина) овозможувајќи и на сувата кожа да биде хидрирана преку целиот ден.
  • Оваа нежна формула помага за измазнување на кожата без маснотија.

Пакување: 100ml

Начин на употреба:

После чекорот со чистење и тонирање, нанесете од есенцијата на дланките и нежно масирајте го лицето. Нежно тапкајте за подобра апсорпција.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.