2 ја следат оваа компанија


- 40%

COSRX One Step Original Clear Pad 70 Pads

1320 ден.

792 ден.

Шифра:

71

Опис

Опис

  • COSRX One Step Original Clear Pad доаѓа со претходно натопени тупфери кои содржат BHA од кора од врба и помагаат во ексфолијација на кожата, борбата против акните, подобрување на текстурата на кожата и контрола на производство на вишокот себум.
  • Маслото од лист од чајно дрво помага да се спречи појава на акни, митесери и црнки, додека пантенолот и алантоинот се присутни за смирување и намалување на црвенилото.
  • Тупферите имаат мека текстура што не ја иритира кожата.

Пакување: 70 перничиња

Начин на употреба:

Земете тупфер и нежно поминете го лицето користејќи ја погрубата страна. Потоа превртете го тупферот и повторно нежно поминете го лицето.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.