img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


COSRX Real Fit Vitamin E Serum

1790 ден.

1790 ден.

Опис

Вметнете ги витамините во Вашата нега на кожа со хидратантниот серум, COSRX Real Fit Vitamin E Serum кој содржи висока концентрација на витамин Е и 5 различни масла од семиња, создаден за да ја навлажни дехидрираната кожа, оставајќи ја сјајна. За да се оптимизираат придобивките, чистите витамини или деривати се внимателно одбрани, со цел да ги засилат ефектите и да ја подобрат испораката на активни состојки во кожата. Исто така, додадени се и синергетски компоненти, за да се минимизираат несаканите ефекти поврзани со користење на високо концентрирани витамини.

Зошто е посебен овој серум?

 • Содржи чист витамин Е (99%) наместо деривати на витамини, кој делува во зголемувањето на ефектот врз кожата. Има антиоксидантно дејство и ја штити кожата од секојдневните влијанија на животната средина, како што се изложувањето на сонце и загадувањето на воздухот.
 • Содржи 5 различни видови на масла од семиња за синергетски ефект, кои целосно ја обновуваат сувата, груба кожа со долготрајна хидратација, осветлувајќи го тенот. Ја надополнува и задржува влажноста, додека го балансира нивото на масло на кожата, оставајќи ја мазна.
 • Тоа е брзо апсорбирачки маслен серум, кој веднаш се впива во кожата, оставајќи пријатна, мека завршница, без мрсно чувство.

Употреба:

1. По отворањето, заменете го капачето со пипета.

2. Нанесете две до три капки на чиста кожа, избегнувајќи ги очите.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.