img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


COSRX Ultimate Moisturizing Honey Overnight Mask

1100 ден.

1100 ден.

Опис

Ultimate Moisturizing Honey Overnight Mask е ноќна маска богатена со повеќе од 87% екстракт од прополис и природен пчелин восок, оваа маска на кожата ѝ пружа интензивна хидратација и освежителна влажност.

Употреба: По миењето и нанесувањето на тонер, нанесете рамномерно на целото лице. Оставете да делува во текот на ноќта и исплакнете ја наутро.

Состав: екстракт прополис, бутилен гликол, глицерин, бетаин, 1,2-хександиол, PEG-60 хидрогенирано рицинусово масло, аргинин, екстракт од семе од Cassia obtusifolia, диметикон, етилхексилглицерин, карбомер, натриум хијалуронат, пчелин восок, алантоин, пантенол, настриум полиакрилат, аденозин.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.