97% попуст на онлајн курс за Diet and Nutrition Diploma + сертификат од Course Gate во вредност од 21 824 ден. (352 €) по цена од 620 ден. (10 €)

Цена

620 ден.

Вредност

21824 ден.

Попуст

97%

Заштеда

21204 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 1

 • 80A Ashfield Street, London, UK

  Одведи ме таму

  020 3976 7766

  [email protected]

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.12.2021 до 27.12.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • По активирање на ваучерот ќе добиете пристап за најава на курсот во рок од 24 часа.
 • Максималниот пристап за следење и успешно завршување на курсот е една година
 • Курсот може да го следите во било кое време, од било кој уред и од било кое место во тој временски рок и да го нарачате сертификатот
 • По завршувањето на курсот, се стекнувате со бесплатен меѓународен сертификат во PDF формат, чија вредност е 3 €
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Станете квалификуван нутриционист од удобноста на сопствениот дом. Овој курс ги воведува основите на храната и исхраната и важноста на урамнотежената диета за водење здрав начин на живот. Ќе научите како да вклучите здрави навики во исхраната во вашиот секојдневен живот и да ги истражувате ефектите од здравјето и исхраната врз човечкото тело.

Во текот на овој курс, ќе развиете разбирање за јаглехидрати, масти и протеини и ќе направите подобри избори за храна. По успешно завршување, ќе имате практично знаење за да можете да спроведете план за здрава исхрана и да започнете подобар живот.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.