96% попуст на оnline курс за целосно изучување на англиски јазик од Course Gate во вредност од 12 710 ден. (205 €) по цена од 559 ден. (9 €)

Цена

558 ден.

Вредност

12710 ден.

Попуст

96%

Заштеда

12152 ден.

Преостанато време

Купени: 7

 • 80A Ashfield Street, London, UK

  Одведи ме таму

  020 3976 7766

  [email protected]

Добивате

Оnline курс за целосно изучување на англиски јазик

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.09.2021 до 18.07.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • По активирање на ваучерот ќе добиете пристап за најава на курсот во рок од 24 часа.
 • Максималниот пристап за следење и успешно завршување на курсот е една година
 • Курсот може да го следите во било кое време, од било кој уред и од било кое место во тој временски рок и да го нарачате сертификатот
 • По завршувањето на курсот, се стекнувате со бесплатен меѓународен сертификат во PDF формат, чија вредност е 3 €
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Комплетниот курс по англиски јазик е дизајниран да ви помогне да го совладате англискиот јазик на најбрз и најефикасен начин. Стекнете признати квалификации и подобрете ја вашата самодоверба за пишување англиски јазик, со чекор-по-чекор видео насоки и практични вежби.

На овој курс по англиски, ќе ја научите важноста да користите правилен правопис, да стекнете сеопфатно разбирање на структурата на реченицата, да разберете правилна употреба на интерпункцијата и да се запознаете со сложените глаголски фрази на лесен и разбирлив начин.

Без разлика дали сакате да го подобрите пишаниот англиски јазик или да зборувате англиски јазик што не е мајчин, барате да стекнете вредни вештини што може да се пренесат, оваа квалификација ќе ви овозможи вредни практични знаења што ќе ви помогнат да ги отворите вратите за вас во одбраната професионална област. Курсот е наменет за секој што сака да стекне широко знаење, потенцијално искуство и професионални вештини во сродното поле.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.