97% попуст на оnline курс за Travel & Tourism Diploma + сертификат од Course Gate во вредност од 21 824 ден. (352 €) по цена од 559 ден. (9 €)

Цена

558 ден.

Вредност

21824 ден.

Попуст

97%

Заштеда

21266 ден.

Преостанато време

Купени: 2

 • 80A Ashfield Street, London, UK

  Одведи ме таму

  020 3976 7766

  [email protected]

Добивате

Оnline курс за Travel & Tourism Diploma + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.12.2021 до 18.07.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • По активирање на ваучерот ќе добиете пристап за најава на курсот во рок од 24 часа.
 • Максималниот пристап за следење и успешно завршување на курсот е една година
 • Курсот може да го следите во било кое време, од било кој уред и од било кое место во тој временски рок и да го нарачате сертификатот
 • По завршувањето на курсот, се стекнувате со бесплатен меѓународен сертификат во PDF формат, чија вредност е 3 €
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Овој курс за патување и туризам е угромно искуство за учење за оние кои се нови во овој сектор и бараат знаење на ниво на влез.

Ќе ги покриете сите аспекти на туризмот и угостителството, вклучувајќи управување со патувања, туристички агенции, улогата и одговорностите на консултантот за патувања во продажба и турнеја. Ќе научите и за клучните туристички дестинации.

Во текот на оваа програма, ќе развиете основни вештини за управување со гостопримството, што ќе ви помогнат да ја следите вашата кариера во оваа индустрија.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.