95% попуст на online курс за CPR & First Aid + сертификат од International Open Academy во вредност од 7378 ден. (119 €) по цена од 372 ден. (6 €)

Цена

372 ден.

Вредност

7378 ден.

Попуст

95%

Заштеда

7006 ден.

Преостанато време

Купени: 4

Добивате

Online курс CPR & First Aid + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.05.2022 до 22.11.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива сертификат во PDF форма
 • Повеќе информации на е-маил [email protected]

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • За да започнете со курсот отворете го следниов ЛИНК
 • Пронајдете го курсот и кликнете на копчето Add to Cart
 • Кликнете на Check Out копчето
 • Регистрирај се 
 • Внесете го Grouper купонот во делот Voucher code
 • Кликнете на копчето Check Out и започнете со учење

Опис

You never know when you'll find yourself in an accident or emergency health situation. When your action or inaction can mean the difference between life or death, it's important to always be prepared. Learn the basics of first aid and CPR in this online training course.

In CPR and First Aid, you’ll learn practical tips and techniques used by the experts. In five modules, this course covers first aid basics such as treating wounds or someone in shock, as well as the science behind CPR and how to successfully perform it.

While this course will not provide you with a formal qualification to practice professionally, it is a great starting point. Get the tools and training you need to handle emergency situations today

Повеќе информации за курсот може да прочитате ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.