Новогодишен персонализиран подарок! 48% попуст на чаша во бела боја со дизајн, слика, текст или апликација по сопствен избор од Crafts.mk во вредност од 250 ден. по цена од 130 ден.

Цена

130 ден.

Вредност

250 ден.

Попуст

48%

Заштеда

120 ден.

Купени: 54

Добивате

Чаша во бела боја со дизајн, слика, текст или апликација по сопствен избор

Услови

  • Купонот може да се искористи од 13.12.2018 до 24.01.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Потребно е фотографијата или дизајнот кој го посакувате за принт, заедно со купоните да ги испратите на меил

Опис

Crafts.mk е место каде можете да направите печатење на секаков вид материјали. Можете да отпечатите една уникатна маичка со принт по ваша желба, но и брендирани материјали за вашата компанија. Искористете ја оваа можност и напревете нешто уникатно за вас или вашите најдраги.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.