Подарете уникатен и персонализиран подарок! 45% попуст на печатена маица од брендот FruitOfTheLoom со текст, боја и големина по избор од Crafts.mk во вредност од 550 ден. по цена од 299 ден.

Вредност

550 ден.

Попуст

45%

Заштеда

251 ден.

Купени: 52

 • Ул. Есенинова бр. 2B, Кисела Вода

  Одведи ме таму

  075300838

  contact@crafts.mk

Добивате

Печатена маица со текст, боја и големина по избор

 • Печатење напред или позади
 • Машки модели: S, M, L, XL, XXL и XXXL
 • Женски модели: XS, S, M, L и XL
 • Боја: Бели, Сиви, Црни, Црвени, Плави, Жолти
 • Маиците се 100% памук од брендот FruitOfTheLoom

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.12.2018 до 24.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е фотографијата или дизајнот кој го посакувате за принт заедно со купоните, да ги испратите на меил

Опис

Crafts.mk е место каде можете да направите печатење на секаков вид материјали. Можете да отпечатите една уникатна маичка со принт по ваша желба, но и брендирани материјали за вашата компанија. Искористете ја оваа можност и напревете нешто уникатно за вас или вашите најдраги.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.