Уживајте во вашите омилени вкусови! До 40% попуст на палачинки, вафли, Mini bubbles по избор од Creperie

Цена од

89 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

150 ден.

Попуст

41%

Заштеда

61 ден.

Купени: 86

 • Cvetan Dimov 192, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078356665

  sortiepalacinkara@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Палачинка со нутела и џем 150 ден. 89 ден.
Палачинка со нутела, банана, плазма 160 ден. 99 ден.
Милка палачинка 200 ден. 139 ден.
Солена палачинка 210 ден. 139 ден.
Киндер вафла 170 ден. 119 ден.
Нутела и плазма вафла 140 ден. 85 ден.
Мини bubble 130 ден. 79 ден.

*Составот може да го погледнете во делот Опис

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.01.2020 до 10.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за седење и носењe

Опис

Најдобрите палачинки и вафли во градот!

Состав:

Палачинки:

 • Нутела и џем (малина, јагода, шумско овошје) 
 • Нутела, банана, плазма
 • Милка палачинка (нутела, 2 milkinis, milka leo) 
 • Солена (Кашкавал гауда, кајмак, пршута, ајвар)

Вафли:

 • Киндер вафла (буено крем, киндер буено, киндер чоколадо,плазма) 
 • Нутела и плазма 

Мини bubble (буено крем, џем, бадеми) 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.