53 ја следат оваа компанија


- 31%

Црево систем капка по капка 15 метри 9079

1000 ден.

690 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 15 м

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.