8 ја следат оваа компанија


Црн машки кожен ремен

1090 ден.

Преостанато време

Шифра:

596

Опис

ЦРН МАШКИ КОЖЕН РЕМЕН 

Црниот машки ремен во основа претставува класичен ремен, кој е порабен по краевите со висококвалитетен конец во црна боја. Овој ремен го краси внимателно одбрана едноставна тока. 

Матријал: природна кожа 

Димензии:

  • Должина: 130cm 
  • Ширина: 4cm  

Забелешка: Ценети купувачи, не е исклучено минимално отстапување во тоналитетот на бојата на материјалот на реалниот производ со  бојата на производот прикажан на фотографијата.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.