2 ја следат оваа компанија


Црна чоколада со 70% какао

195 ден.

  • Ул. Димитрие Чуповски, Центар, Скопје (спроти Стопанска Комора на Р.М.)

    Одведи ме таму

    078288504

    info@jass.com.mk

Опис

Црна чоколада со 70% какао.

Количина: 100 грама

Детали за испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.