Лето со прекрасната Црна Гора! 11% попуст на повратен автобуски билет за редовен превоз до црногорското приморје за град по избор со Т.А. АС Транс во вредност од 2790 ден. по цена 2480 ден.

Вредност

2790 ден.

Попуст

11%

Заштеда

310 ден.

 • Дрво Декор, Скопје

  Одведи ме таму

  071 380 777; 075 444 460

  info@astrans.mk

 • Градски Трговски Центар, 1 кат (веднаш над Casino Senator)

  Одведи ме таму

  071 380 777; 075 444 460

  info@astrans.mk

Добивате

Повратен експресен автобуски билет на релација Скопје - Улцин - Бар - Суто Море - Св. Стефан - Петровец - Будва - Тиват - Херцег Нови - Скопје 

 • Превоз со високотуристички климатизирани автобуси.
 • Одлично решение за превоз доколку планирате ова лето да ја посетите прекрасната Црна Гора.
 • Се патува преку Косово - Албанија по новиот пат ( може и со лична карта)
 • Купонот може да се користи веднаш и истиот важи се до 31.08.2019 година.
 • Задолжително е купонот испечатен да го приложите во агенцијата бидејќи на тој начин го добивате попустот.
 • Потребно е еден ден пред патувањето да се јавите во агенцијата со цел да го потврдите Вашето присуство на следните телефонски броеви: 071 380 777 и 075 444 460 
 • Резервацијата и продажбата на билетите во агенцијата е минимум 24 часа пред датумот за поаѓање.
 • Поаѓање од Скопје во 23:00 часот од пред ТА Ас Транс на Дрводекор

Поаѓање од Црна Гора:

 • Херцег Нови: 18:00 часот
 • Будва: 19:30 часот
 • Суто Море: 20:30 часот
 • За Херцег Нови се доплаќа плус 5 евра по лице

• Резервациите се вршат во Т.А. Ас Транс  на следниве телe 071 380 777  i 075 444 460

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.07.2019 до 31.08.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во ТА Ас Транс за да го резервирате вашиот термин за патување на следните телефонски броеви: 071 380 777 и 075 444 460 
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Ас Транс
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Патувајте во високо туристички автобуси во најдобар можен термин!
Патување до црногорското приморје со ноќно возење во двата правци. Патувањето е низ Албаија и Косово по новиот пат.

Туристичката агенција АС Транс со седиште во Скопје, е основана во март 2002 година. Од самиот почеток се каректеризира со сериозен пристап во работењето и постојан растеж и докажување во сите сфери од областа на туризмот за во денешно време да прерасне во една од водечките агенции во Р.Македонија.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.