- 50%

50% попуст на црно-бел портрет во рамка по избор од ЗАРТ Уметност и дизајн

1300 ден.

650 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • Ташко Караџа 12, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078910944

  zipoart@yahoo.com

Опции на понудата:

Портрет А4 со два лика 1,900 ден. 950 ден.
Портрет А3 со еден лик 2,100 ден. 1,050 ден.
Портрет А3 со два лика 3,300 ден. 1,650 ден.
Портрет А4 со еден лик 1,300 ден. 650 ден.

Опис

Црно-бел портрет во рамка по избор:

 • Портрет А4 со еден лик, цена: 1300 ден. 650 ден.
 • Портрет А4 со два лика, цена: 1900 ден. 950 ден.
 • Портрет А3 со еден лик, цена: 2100 ден. 1050 ден.
 • Портрет А3 со два лика, цена: 3300 ден. 1650 ден.

*За портрет во боја се доплаќа 150 денари по лик при подигнувањето

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 28.10.2019 до 30.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно време за изработка: 3 дена
 • Задолжителна е претходна резервација
 • За додатни елементи на сликата се доплаќа 300-700 денари (зависно од елементите) при подигнувањето во договор со уметникот.

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 29.10.2019 до 15.12.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.