До 50% попуст на црно-бела карикатура во формат по избор од ЗАРТ Уметност и дизајн

1000 ден.

590 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

7
 • Ташко Караџа 12, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078910944

  zipoart@yahoo.com

Опции на понудата:

Карикатура на A4 формат од еден лик 1,000 ден. 590 ден.
Карикатура на A4 формат од два лика 1,900 ден. 1,050 ден.
Карикатура на A3 формат од еден лик 1,500 ден. 990 ден.
Карикатура на A3 формат од два лика 2,400 ден. 1,600 ден.

Опис

Карикатура во рамка во формат по избор

 • Карикатура на A4 формат од еден лик, цена: 1000 ден. 590 ден.
 • Карикатура на A4 формат од два лика, цена: 1900 ден. 1050 ден.
 • Карикатура на A3 формат од еден лик, цена: 1500 ден. 990 ден.
 • Карикатура на A3 формат од два лика, цена: 2400 ден. 1600 ден.

*Карикатурата е изработена во црно-бела техника.

*За карикатура  во боја - доплата од 150 ден.

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 26.08.2019 до 30.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно време за изработка: 3 дена
 • Задолжителна е претходна резервација
 • За карикатура  во боја - доплата од 150 ден.
 • За додатни елементи на сликата (додатен лик и слично) се доплаќа 300-700 денари (зависно од елементите) при подигнувањето.

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 27.08.2019 до 30.09.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.