8 ја следат оваа компанија


Црвени карирани женски ракавици

850 ден.

Преостанато време

Опис

ЦРВЕНИ КАРИРАНИ ЖЕНСКИ РАКАВИЦИ

Овие уникатни женски ракавици се неизоставен моден додаток на студените есенски и зимски денови.

Карактеристики:

  • велур и текстил
  • квалитетни шавови
  • боја: црвена
  • големина: free size
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.