Светскиот хит за компресивна масажа и кај нас! 51% попуст на третман со NormaTec компресивни панталони за масажа: антицелулитен третман и лимфна дренажа во CryoMk во вредност од 1200 ден. по цена од 590 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Светскиот хит за компресивна масажа и кај нас! 51% попуст на третман со NormaTec компресивни панталони за масажа: антицелулитен третман и лимфна дренажа во CryoMk во вредност од 1200 ден. по цена од 590 ден.

Цена

590 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,200 ден..

Попуст

51%

Заштеда

610 ден..

Купени : 8

 • Петар Поп Арсов 28, Skopje, Macedonia (FYROM)

 • 078 409 794

 • info@cryo.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 20:00 Саб: 08:00 - 20:00

Добивате

Еден третман со NormaTec компресивни панталони за масажа (времетраење 20тина мин.)

Eфекти од третманот:

 • Анти-целулитен третман и обликување на телото
 • Уникатен физикален третман за брза ревитализација на мускули настанати при повреди 
 • Лимфна дренажа
 • Зголемување на циркулацијата на крвта

*Резултатите се видливи веднаш после првиот третман


Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.09.2018 до 10.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Едно лице може да купи максимум 3 купони за себе 

Опис

Најновиот метод на слабеење и обликување на вашето тело и зголемување на циркулацијата со комресивните панталони за масажа NORMATEC RECOVERY за првпат во Македонија, пробајте и осетете ја разликата од само еден третман.

NormaTec компресивните панталони се светски хит за компресија намускулите, лимфна дренажа и зголемување на циркулација на крвта, а особено се популарни помеѓу светските спортисти, модели, како и луѓе со проширени вени, намалена циркулација и дијабетес.

Особено се ефикасни во процес на слабеење и отстранување на целулитот, каде резултатитие се видливи по првиот третман.

NormaTec помагало за компресив при:

 • Лимфедема од разна етиологија
 • Слаба циркулација поради васкуларен недостаток
 • Отекување на долните екстремитети поради разна етиологија
 • Постоперативно справување со оток(едема)
 • Рехабилитација по повреди и контусии(модрици)
 • Спречување на длабока венска тромбоза и емболизам
 • Спречување на варикозни вени
 • Опоравување од спортски активности и вежбање

NormaTec Leg Recovery е одлична за медицински случаи.

 • Потечени нозе
 • Рани од дијабетесно стопало
 • Останати рани кои не се зацелуваат
 • Целулитис(кожна инфекција)
 • Варикозни вени
 • Грчеви/болка по кратко пешачење
 • Венски недостаток(проблеми со вените кои доведуваат до потечени нозе)
 • Лимфедема
 • Конгенитална лимфедема (вродени проблеми со вашиот лимфен систем)
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ