12 ја следат оваа компанија


Curcuma Pro (60 таблети)

1610 ден.

Шифра:

CV0224

Опис

Додаток во исхраната Куркуминот е полифенол добиен од куркумата и претставува силен антиоксидант, но и е еден од најсилните анти-инфламаторни супстанци што го прави да биде еден од најголемите надежи за идните фармацевтски достигнувања. Дозирање: 1-2 таблети на ден или по препорака на лекар СОСТАВ 200 мг екстракт од куркума (95% куркуминоиди, 20:1), 200 мг екстракт од куркума (4:1), 25 мг MicroActive куркумин (25% куркуминоиди, 1:4), 5 мг BioPerine (50:1), 1,5 мг триглицериди со средни ланци Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.