99% попуст на оnline курс за CV Writing Masterclass and Job Interview Techniques од One Education во вредност од 30 132 ден. (486 €) по цена од 372 ден. (6 €)

Цена

372 ден.

Вредност

30132 ден.

Попуст

99%

Заштеда

29760 ден.

Купени: 6

Добивате

Оnline курс за  CV Writing Masterclass and Job Interview Techniques

Услови

  • Купонот може да се искористи од 10.03.2020 до 31.12.2020
  • Курсот се изведува online на англиски јазик
  • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
  • По активирање на ваучерот ќе добиете пристап за најава на курсот во рок од 24 часа.
  • По успешно завршување на курсот може да доплатите за PDF или Hardcopy сертификат. PDF: £18.00 Hardcopy: £24.00.   
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

На почетокот на курсот за пишување CV и tехники за интервју за работа, ќе ги научите основите на пишувањето на CV, вклучително и како да креирате структура и содржина на CV. Ќе ви биде прикажано како да го покажете своето образование во добро светло, лични информации, работно искуство, вештини, интереси, јаки страни во вашиот работен профил и достигнувања.

Следно, ќе ги откриете сите детали за успешно интервју за работа, од тоа да имате навистина добра смисла за незгодните прашања што се поставени за време на интервјуата, до одговарање на тие прашања самоуверено и успешно.

Покрај тоа, ќе знаете какви грешки најчесто ги прават кандидатите за вработување и добиваат многу совети и обука за тоа како да ги надминат.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.