Разубавете го вашиот дом! 28% попуст на едно коренче за садење од Coleus wizard Ф10 од Китка Плант Фарм во вредност од 25 ден. по цена од 18 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Разубавете го вашиот дом! 28% попуст на едно коренче за садење од Coleus wizard Ф10 од Китка Плант Фарм во вредност од 25 ден. по цена од 18 ден.

Цена

18 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

25 ден.

Попуст

28%

Заштеда

7 ден.

Купени : 17

 • Ул.Борис Трајковски (пред влез на Драчево, наспроти бензинската на Лукоил)

 • 077 759 363

 • izkitka@gmail.com

 • Работно Време:

  Вто-Пет: 10:00 - 19:00 Саб-Нед: 10:00 - 19:00

Добивате

Eдно коренче за садење од Coleus wizard Ф10


Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.07.2018 до 09.08.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Подигнувањето на цвеќињата се врши директно од Китка Плант Фарм

Опис

Дозволете и на оваа импресивна убавина да направи магија во вашите засенети простории.

Растението Колеус Визард ги претвора засенетите области во калеидоскопи од боја. Цвеќето има големи листови во облик на срце, компактен и густ.

Градинарски совет: Сака рамномерно влажна почва.

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ