30% попуст на едно коренче за садење од Dichondra silver falls Ф15 од Китка Плант Фарм во вредност од 100 ден. по цена од 70 ден.

РАСПРОДАДЕНО

30% попуст на едно коренче за садење од Dichondra silver falls Ф15 од Китка Плант Фарм во вредност од 100 ден. по цена од 70 ден.

Цена

70 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

100 ден.

Попуст

30%

Заштеда

30 ден.

Купени : 2

 • Ул.Борис Трајковски (пред влез на Драчево, наспроти бензинската на Лукоил)

 • 077 759 363

 • izkitka@gmail.com

 • Работно Време:

  Вто-Пет: 10:00 - 19:00 Саб-Нед: 10:00 - 19:00

Добивате

Eдно коренче за садење од Dichondra silver falls Ф15


Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.07.2018 до 09.08.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Подигнувањето на цвеќињата се врши директно од Китка Плант Фарм

Опис

Фантастичните сребрени лисја на Dichondra silver falls го прават цвеќето одличен избор за мешани или висечки саксии. Одлична е како сезонска земна покривка или каскада над камења во добро исцедена почва. Произведува мали, незабележливи, бели и зелени цветови на крајот на пролетта. Се обновува брзо во летната топлина и суша.

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ