30% попуст на едно коренче за садење од Lavandula stoechas bandera/lavance (лаванда) од Китка Плант Фарм во вредност од 80 ден. по цена од 56 ден.

РАСПРОДАДЕНО

30% попуст на едно коренче за садење од Lavandula stoechas bandera/lavance (лаванда) од Китка Плант Фарм во вредност од 80 ден. по цена од 56 ден.

Цена

56 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

80 ден.

Попуст

30%

Заштеда

24 ден.

Купени : 3

 • Ул.Борис Трајковски (пред влез на Драчево, наспроти бензинската на Лукоил)

 • 077 759 363

 • izkitka@gmail.com

 • Работно Време:

  Вто-Пет: 10:00 - 19:00 Саб-Нед: 10:00 - 19:00

Добивате

Eдно коренче за садење лаванда


Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.07.2018 до 09.08.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Подигнувањето на цвеќињата се врши директно од Китка Плант Фарм

Опис

Оваа компактна грмушка што цвета рано носи интригантна црно-конусна форма на цвет која има темно-виолетови плетенки или "зајачки уши". Се појавува од доцна пролет до лето. Потребна е добра дренажа но не премногу. Расте по основата на топол, сончев ѕид или во саксија за презимување и во умерено плодна, добро исцедена почва.

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ