Внесете свежина во вашиот дом! 28% попуст на едно коренче за садење од Torenia kauai F10 од Китка Плант Фарм во вредност од 25 ден. по цена од 18 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Внесете свежина во вашиот дом! 28% попуст на едно коренче за садење од Torenia kauai F10 од Китка Плант Фарм во вредност од 25 ден. по цена од 18 ден.

Цена

18 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

25 ден.

Попуст

28%

Заштеда

7 ден.

 • Ул.Борис Трајковски (пред влез на Драчево, наспроти бензинската на Лукоил)

 • 077 759 363

 • izkitka@gmail.com

 • Работно Време:

  Вто-Пет: 10:00 - 19:00 Саб-Нед: 10:00 - 19:00

Добивате

Eдно коренче за садење од Torenia kauai F10


Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.07.2018 до 09.08.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Подигнувањето на цвеќињата се врши директно од Китка Плант Фарм

Опис

Торениа, исто така, наречена цвеќе со кошули, е одличен начин за додавање на светли и смели бои во сивата област во вашиот дом или градина.
Кауаи сериите на торенеријата се едни од најдобрите цвеќиња.
Кауаи торенија одлично успева во топла и влажна клима . Тие се кратки, заоблени и компактни, а доаѓаат во прекрасни, смели бои.
Растенијата цветаат постојано од средината на пролетта па се до рана есен.

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ