30% попуст на едно коренче за садење од Torenia lovely Ф19 од Китка Плант Фарм во вредност од 150 ден. по цена од 105 ден.

РАСПРОДАДЕНО

30% попуст на едно коренче за садење од Torenia lovely Ф19 од Китка Плант Фарм во вредност од 150 ден. по цена од 105 ден.

Цена

105 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

150 ден.

Попуст

30%

Заштеда

45 ден.

 • Ул.Борис Трајковски (пред влез на Драчево, наспроти бензинската на Лукоил)

 • 077 759 363

 • izkitka@gmail.com

 • Работно Време:

  Вто-Пет: 10:00 - 19:00 Саб-Нед: 10:00 - 19:00

Добивате

Eдно коренче за садење од Torenia lovely Ф19


Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.07.2018 до 09.08.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Подигнувањето на цвеќињата се врши директно од Китка Плант Фарм

Опис

Цветовите на Торенија се мали и тубуларни во нијанси на бела, розова, сина и виолетова боја со жолти ознаки. Торенија е растение со низок степен на одржување и може да се третира како годишно растение.
Торенија бара постојана влажна почва. Проверувајте ја влагата на почвата почесто кога растете торенија во саксии бидејќи ќе се исушат побрзо, особено во жешките летни денови. Секогаш користете саксии со дренажни дупки кога растете торенија.

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ