53 ја следат оваа компанија


- 43%

Цврста сајла за заклучување на велосипед или мотор + 2 клучеви

700 ден.

399 ден.

Шифра:

300000000334

Опис

Издржлива сајла за заклучување на вашиот велосипед или мотор.

*Бојата зависи од достапните количини на залиха

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.