- 25%

До 25% попуст на 3д карикатури со вашиот лик од ЗАРТ Уметност и дизајн

4000 ден.

3000 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

1
 • Ташко Караџа 12, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078910944

  zipoart@yahoo.com

Опции на понудата:

Единечна карикатура 4,000 ден. 3,000 ден.
Карикатура со 2 лика 5,500 ден. 4,500 ден.

Опис

3д персонализирани карикатури изработени по ваша желба со вашиот лик единствено кај нас!

Димензии:

 • 30x15cm за единечна
 • 30x30cm за 2 лика

Скулптурите се рачно изработени во повеќе комбинирани техники.
Карикатурите се изработуваат реалистично прикажани во боја со многу детали  и дополнителни елементи поврзани со хоби или професија и слично зависно по вашата желба, како предмети музички инструменти, миленичиња и слично поврзани со личноста. За дополнителни предмети или објекти како мотор, автомобил, велосипед, објекти и слично се доплаќа во договор со компанијата.

УСЛОВИ:

 • Купонот може да се искористи од 28.10.2019 до 30.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно време за изработка: 10 работни денови
 • Задолжителна е претходна резервација
 • За секој нареден лик се доплаќа 1000 ден.

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 29.10.2019 до 15.12.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.