53 ја следат оваа компанија


- 11%

D-Vice батерија за туш или умивалник + 5 години гаранција

4500 ден.

3999 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

Хромирана батерија. Германско производство со 5 години гаранција.   

 

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.