До 61% третман за убавина по избор: шишање и фенирање, трајна шминка на усни, веѓи и очи или Micro needling третман за лице во Мое студио Дадар

Цена од

590 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1500 ден.

Попуст

61%

Заштеда

910 ден.

Купени: 374

 • Ул. Петар Поп Арсов 36A (Веднаш до католичка црква)

  Одведи ме таму

  02 3222 922

  [email protected]

Добивате

Третман за убавина по избор во Мое студио Дадар

Опции на понудата:

Шишање + фенирање + третман со макадамија за длабинска хидратација 1,500 ден. 590 ден.
Трајна шминка на усни + прва корекција 9,300 ден. 5,900 ден.
Трајна шминка на веѓи + прва корекција 9,300 ден. 5,900 ден.
Трајна шминка на очи + прва корекција 9,300 ден. 5,900 ден.
Третман на лице Micro needling 4,000 ден. 1,990 ден.

*Micro needling е мезотерапија за длабинска хидратација и поттикнување на продукција на колаген (со златни пептиди за измазнување и матични клетки од лосос)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.02.2023 до 10.06.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 02 3222 922
 • Понудата не важи за време на празниците
 • Во третманот е вклучено користење на златни пептиди за измазнување на брчки и матични клетки од лосос за регенерација
 • Во цената не е вклучено фарбање на корен и потребна е доплата во студиото 
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

За компанијата

Тимот на студио Дадар ќе ве пречека со насмевка подготвен да ги задоволи сите ваши потреби. Дозволете професионалниот тим на Мое студио Дадар да се погрижи за вашиот совршен изглед, ќе си заминете среќни, задоволни и ќе зрачите со убавина и самодоверба!

Мое студио-Дадар е екслузивен салон за убавина кој нуди најразлични третмани: професионална шминка, фризура, масажа,маникир, педикир, козметички третмани за лице и уште многу други третмани. Бидете дел од светот на убавината!

Услуги кои ги нуди Мое студио Дадар:

 • Шминка
 • Фризура
 • Масажа на лице
 • Маникир
 • Педикир
 • Солариум
 • Кавитација
 • LPG
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.