46 ја следат оваа компанија


- 14%

Dahua HDW1000R-S3 – HD Aналогна камера 1МP + 1 година гаранција

1500 ден.

1290 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Мегапикселна Dahua Dome Camera со инфрацрвени сијалички за ноќно гледање до 15м за внатрешна употреба
 • HDCVI Mini Dome Camera DAHUA DH-HAC-HDW1000R-S3 4 IN 1 Model CVI, TVI ,AHD, Analog HDCVI Infrared Eyeball Camera
 • Image Sensor: 1/2.9″ 1Megapixel CMOS
 • Effective Pixels: 1280(H) ×720(V)
 • Electronic Shutter: 1/50s~1/100,000s
 • Video Frame Rate: 25fps@720P
 • Synchronization: Internal
 • Min. Illumination: 0.01Lux@F1.2 (AGC ON), 0Lux IR on
 • Video Output: 1-channel BNC HDCVI high definition video output
 • Max. IR LEDs Length: 15m, Smart IR; Day/Night: Auto(ICR) / Color / B/W
 • Noise Reduction: 2D
 • Focal Length: 3,6mm fixed lens
 • Angle of View: H: 83.4°
 • Power Supply: DC12V±20%
 • Power Consumption: Max 2.5W
 • Working Environment: -30°C~+60°C / Less than 95%RH (no condensation)
 • Transmission Distance: Over 800m via 75-3 coaxial cable
 • Material: Plastic

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 10.04.2019 до 17.04.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.