- 14%

Dahua HDW1100MP – HD Водоотпорна Aналогна камера 1МP + 1 година гаранција

2200 ден.

1890 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Водоотпорна камера од 1MP DAHUA HAC-HDW1100MP
 • Сензор за слика 1 / 2,9 “1Megapixel CMOS
 • Ефективни пиксели: 1280 (H) × 720 (V)
 • Електронска бленда: 1 / 50s ~ 1 / 100,000s
 • Мин. Осветлување: 0.01 Lux@F1.2 (AGC ON)
 • 0Lux IR
 • Макс. IR LED диоди должина од 20 cm

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 10.04.2019 до 17.04.2019

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.