- 15%

Dahua HDW1200EMP – Full HD Водоотпорна аналогна камера 2МP + 1 година гаранција

3500 ден.

2990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Водоотпорна HDCVI камера од 2MP DAHUA HDW1200EMP
 • Сензор за слика: 1 / 2,7 “2Megapixel CMOS
 • Ефективни пиксели: 1930 (H) × 1088 (V)
 • Електронска бленда: 1 / 50s ~ 1 / 100,000s
 • Видео рамка 25fps @ 1080P
 • Видео излез: 1-канален BNC HDCVI видео излез со висока дефиниција
 • Макс. IR LED диоди Должина: 50m
 • Напојување: DC12V ± 25%
 • Работна средина: -30 ° C ~ + 60 ° C
 • Материјал: Метал

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 10.04.2019 до 17.04.2019

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.