- 12%

Dahua HDW1200RP-S3 – Full HD Aналогна камера 2МP + 1 година гаранција

2600 ден.

2290 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • 2 Мегапикселна Dahua доме камера со инфрацрвени сијалички за ноќно гледање до 20м за внатрешна употреба
 • 2MP HDCVI Camera DAHUA DH-HAC-HDW1200RP-S3 4 IN 1 Model CVI, TVI ,AHD, Analog HDCVI IR Eyeball Camera
 • Image Sensor: 1/2.7″
 • 2 Megapixel CMOS
 • Effective Pixels: 1920(H)×1080(V)
 • High speed, long distance real-time transmission
 • Electronic Shutter: 1/25~1/100000s
 • Video Frame Rate:25/50fps @720P, 25fps@1080P
 • Min. Illumination: 0.02Lux/F2.0, 0Lux IR on
 • Video Output:1-channel BNC high definition video output/ CVBS standard definition video output (Can switch)
 • Focal Length: 3.6mm
 • Angle of View: H: 89.9º
 • Max. IR LEDs Length: 20m, Smart IR
 • Day/Night: Auto(ICR)/Color/B/W
 • Power Supply: DC12V±25%
 • Power Consumption: Max 2.8W
 • Working Environment: -40°C~+55°C / Less than 95%RH (no condensation)
 • Transmission Distance: 500m via 75-3 coaxial cable
 • Material: Plastic

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 10.04.2019 до 17.04.2019

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.