- 16%

Dahua HFW1000RP-S3 – HD Водоотпорна аналогна камера 1МP + 1 година гаранција

1650 ден.

1390 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Мегапикселна Dahua булет камера, водоотпорна со инфрацрвени сијалички за ноќно гледање до 15м за внатрешна и надворешна употреба
 • 1MP Waterproof HDCVI IR-Bullet Camera DAHUA DH-HAC-HFW1000RP-S3 4 IN 1 Model CVI, TVI, AHD, Analog HDCVI IR Eyeball Camera
 • Image Sensor: 1 Megapixel CMOS
 • Effective Pixels: 1280(H) ×720(V)
 • Electronic Shutter: 1/50s~1/100,000s
 • Video Frame Rate: 25fps@720P
 • Mini. Illumination: 0.01 Lux@F1.2(AGC ON), 0Lux IR on
 • Video Output: 1-channel BNC HDCVI high definition video output
 • Max. IR LEDs Length: 15m, Smart IR; Day/Night: Auto(ICR) / Color / B/W
 • Noise Reduction: 2D. Focal Length: 3,6mm fixed lens
 • Angle of View: H: 83.4°
 • Power Supply: DC12V± 20%
 • Working Environment: -30°C~+60°C
 • Transmission Distance: Over 800m via 75-3 coaxial cable
 • Ingress Protection: IP 67
 • Material: Plastic

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 10.04.2019 до 17.04.2019

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.