- 16%

Dahua HFW1200RP-S3 – Full HD Водоотпорна аналогна камера 2МP + 1 година гаранција

2600 ден.

2190 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • 2 Мегапикселна Dahua булет камера со инфрацрвени сијалички за ноќно гледање до 20м, водоотпорна за внатрешна и надворешна употреба
 • 2MP Waterproof HDCVI Bullet Camera DAHUA DH-HAC-HFW1200RP-S3 4 IN 1 Model CVI, TVI ,AHD, Analog HDCVI IR Eyeball Camera
 • Image Sensor: 1/2.7″ 2MP CMOSEffective Pixels: 1930(H)× 1088(V)
 • Electronic Shutter: 1/50s~1/100,000s
 • Video Frame Rate: 25fps@1080P
 • Mini. Illumination: 0.02Lux/F2.0, 0Lux IR on
 • Video Output: 1-channel BNC HDCVI high definition video output
 • Focal Length: 3.6mm fixed lens
 • Angle of View: H: 89.9º
 • Day/Night(ICR), AWB, AGC, BLC, 2DNR
 • Max. IR LEDs Length: 20m, Smart IR
 • Power Supply: DC12V±20%, Power Consumption: Max 3.5W
 • Working Environment: -30°C~+60°C / Less than 95%RH (no condensation)
 • Transmission Distance: Over 500m via 75-3 coaxial cable
  Ingress Protection: IP67
 • Material: Plastic

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 11.04.2019 до 18.04.2019

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.