46 ја следат оваа компанија


- 12%

Dahua HFW1400RP – Full HD Водоотпорна аналогна камера 4МP + 1 година гаранција

4300 ден.

3790 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • 4 Мегапикселна Dahua булет камера со инфрацрвени сијалички за ноќно гледање до 20м, водоотпорна за внатрешна и надворешна употреба
 • 4MP HDCVI IR Bullet Camera DAHUA HAC-HFW1400RP
 • Image Sensor 1/3″
 • 4 Megapixel CMOS
 • Effective Pixels: 2688(H)× 1520(V), 4.1MP
 • Minimum Illumination: 0.03Lux/F2.0, 30IRE, 0Lux IR on
 • S/N Ratio: More than 65dB; IR Distance Up to 20m
 • Focal Length: 3.6mm, Angle of View: H: 84.8°
 • Video Resolution: 4MP (2560×1440)
 • Video Output: 1-channel BNC high definition video output / CVBS video output (Can switch)
 • True Day/Night (ICR)
 • DWDR
 • BLC
 • AGC
 • Power Supply: 12V DC ±25%
 • Operating Conditions: -40°C ~ +60°C
 • Ingress Protection: IP67
 • Casing: Plastic

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 11.04.2019 до 18.04.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.