- 13%

Dahua XVR4104C-S2 – 4 Канален ДВР + 1 година гаранција

6400 ден.

5590 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • 4CH Penta-brid 720P Smart 1U DVR
 • DAHUA DHI-XVR4104C-S2
 • Support HDCVI/AHD/TVI/CVBS/IP video inputs
 • Analog Camera Input: 4 Channel, BNC
 • HDCVI Camera: 1080P@ 25 /30fps, 720P@25 /30fps
 • AHD Camera: 1080P@25/30, 720P@25/30fps
 • TVI Camera: 1080P@25/30, 720P@25/30fps
 • CVBS Camera: PAL/ NTSC
 • IP Camera Input: 4+1 Channel: each channel up to 2MP
 • Audio In/Out: 1/1, RCA
 • Two-way Talk, Reuse audio in/out, RCA
 • Record Rate: 1080N/720P/960H /D1/HD1/BCIF/CIF/QCIF (1~25/30fps)
 • Interface: 1 HDMI ,1 VGA
 • Interface: 1 RJ-45 Port (100M)
 • Max. User Access: 128 users
 • Smart Phone: iPhone, iPad, Android
 • Interoperability: ONVIF 2.42, CGI Conformant
 • Internal HDD: 1 SATA Port, up to 8TB capacity (no HDD included)
 • USB: 2 USB 2.0
 • Power Supply: DC12V/2A
 • Operating Conditions: -10°C ~ +55°C
 • Third-party Support
 • Long transmission distance over coax cable

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 11.04.2019 до 18.04.2019

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.