- 12%

Dahua XVR4108HS – 8 Канален ДВР + 1 година гаранција

7800 ден.

6890 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • XVR автоматски го препознава сигналот на предната камера без никакви подесувања
 • Поддржува до 8ch од HDCVI / AHD / TVI / CVBS влезови, и 2ch IP камера на секој канал до 5MP
 • XVR поддржува 5MP HD резолуција (2560 x 1920) IPC влез за снимање, прегледување во живо
 • Резолуција: 1080P, 720P, 960H, D1, HD1, BCIF, CIF, QCIF
 • Макс. Кориснички пристап: 128 корисници
 • Напојување: DC12V / 2A
 • Потрошувачка на енергија: <15W

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 11.04.2019 до 18.04.2019

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.