37% попуст на појадок по избор: омлет или телешка чорба во Клуб ресторан Дама

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

120 ден.

Попуст

37%

Заштеда

45 ден.

Добивате

Појадок по избор:

Опции на понудата:

Oмлет + лепче (со сирење, со кашкавал или со шунка и кашкавал) 120 ден. 75 ден.
Tелешка чорба + лепче 120 ден. 79 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 14.01.2019 до 28.02.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Понудата важи само за во ресторанот не важи за носењe
  • Купонот може да го искористите секој ден до 13 часот

Опис

Повелете во клуб ресторан Дама, која се наоѓа на бул. Србија број 13 наспроти Мотоцентар кај кружниот на цементара. Уживајте во вкусно приготвената храна и топлиот амбиент со вашите најблиски и пријатели. Клуб ресторан Дама организира мекици, крштевки, веридби, свечени прослави како и предновогодишни прослави. Може да бидете дел од нашите вечерни забави со жива музика.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.